Archive for اسفند, ۱۳۹۱

همت، باکری‌ و چمران برای‌ما؛ چاوز،موگابه و چه‌گوارا برای‌شما!

تنها محمود احمدی‌نژاد می‌تواند در قامت یک مجتهد، امام‌شناس و متخصص در امور اعتقادی ظاهر شده و در حالی که چنین علمایی درباره مصادیق کسانی که موقع ظهور امام زمان، «رجعت» می‌کنند بسیار احتیاط آمیز برخورد می‌کنند، هوگو چاوز را -آن هم با قید «بدون تردید»- از «رجعت»‌کنندگان بداند. و به باورهای مکتب تشیع چوب حراج بزند. تنها اوست که جسارت دارد درباره چاوز از این تعابیر استفاده کند: او زنده است تا ایمان و پاکی و انسانیت زنده است.. انسانی عمیقاً موحد و مؤمن و پای‌بند به ارزش‌های انسانی و آسمانی و باورمند به راه انبیاء و صالحان.. میراث‌دار همه شجاعان و مبارزان و انقلابیون در تاریخ.. پرچم برافراشته مبارزان ضداستعماری و عدالت‌طلبانه.. نقطه اتکاء روحی همه انقلابیون و آزادی‌خواهان جهان.. شهید راه خدمت به ملت.. جاودانگی مادی و معنوی وی.. بی‌تردید جزو رجعت‌کنندگان است و .. تنها طرفداران احمدی‌نژاد می‌توانند او را مصداق آیه «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا»، «شهید» دانسته و در توصیف او از مفهوم «بسیجی واقعی عصر» و… استفاده کنند.. در تصاویر زیر اسناد «همراه امام زمان بودن»، «موحد و مؤمن بودن»، «آزادی‌خواهی» و «بسیجی بودن» چاوز ارائه می‌شود تا دعاوی رئیس دولت و مریدان‌اش بیشتر به اثبات برسد!

عیبی ندارد! شما به دوستی با چاوز، موگابه، چه‌گوارا و قذافی مفتخر باشید.. ما نیز به این‌ که آرمان‌های باکری‌ها، همت‌ها، خرازی‌ها، چمران‌ها و کاظمی‌ها را فریاد می‌زنیم بر خود می‌بالیم.

– – — – –

پی‌نوشت: این نوشته نافی تمجید از مبارزات ضدآمریکائی هوگو چاوز و لزوم تحسین این ویژگی از سوی رئیس‌‌جمهور ایران نیست و لیکن این ضرورت کجا و تعابیر رئیس‌ دولت درباره وی کجا!

 ]]>

لینک دوستان