Archive for آبان, ۱۳۹۲

آیت‌الله امجد کجاست!؟

ماه‌های اولی که وارد دانشگاه شده بودم -آن هم امام صادق؛ با آن شرایط خاص‌اش- دانشجویان سال بالایی را مشاهده می‌کردم که من‌باب احساس تکلیف‌شان، در صدد ارشاد دانشجویان سال پائینی برآمده و برای حفظ دیانت آن‌ها چه موعظه‌هایی که نمی‌کردند! البته من با شنیدن این موعظه‌ها مشکلی نداشتم؛ بلکه گاهاً مطالب مفیدی نیز به گوش‌ام می‌خورد. از جمله این که وقتی از آنان پرسیده می‌شد برای این مهم (حفظ دین‌) چه باید کرد، می‌گفتند پامنبری باشید! یعنی حتماً به سخنرانی علما گوش بدهید! بعد که پرسیده می‌شد سخنرانی چه کسانی؟ به اسامی ذیل اشاره می‌کردند: آیت‌الله امجد، شیخ حسین انصاریان، نقویان، و… مرور آن ایام در سال‌های جاری بدجور آتش‌ام می‌زند.. اسامی نامبرده چند سالی است که به تشخیص همان آقایان در زمره خواص بی‌بصیرت درآمده‌اند! (+ و + و +)

امجد 1

و البته علمایی فراتر از افراد مذکور (مثل آیت‌الله جوادی آملی و …) به دلیل عدم همراهی با کاسبین فتنه در حوادث چند سال اخیر، منزل‌شان بارها و بارها محل تجمع و تحصن تسبیح به‌دستان دگم‌اندیشی شد که با شعار «مرجع ما! بصیرت، بصیرت!» برای مرجع تقلیدشان تعیین تکلیف می‌کردند! از کجا به کجا رسیدیم!؟‌ در ایام عزاداری سرور آزادگان جهان، به آیت‌الله امجد بگویید: آن مردی که در روزگارش جنجال و پرونده‌سازی علیه منتقدین‌ دولت، سکه رایج شده بود دیگر رفته! ما می‌خواهیم پا منبری باشیم؛… پامنبری شما!

* * *

مرتبط:

آیت‌الله امجد: اگر امام بود شخص هتاک راعزل می‌کرد پوزش شیخ حسین انصاریان از مردم: انقلابی که ما می خواستیم، اینها نبود نقویان: باید بزرگان به دولت تشر بزنند چرا آیت‌الله جوادی آملی از امامت جمعه قم انصراف داد؟

]]>

لینک دوستان